نتایج جستجو برای عبارت :

دست بالاتراز این دست خدا نیست که نیست

نهی از اعتماد بیجا حتی به نزدیک‌ترین افراد
ثقة الاسلام کلینی و ابن شعبه حرانی رضوان الله علیهما روایت کرده‌اند:
محمد بن یحیى، عن أحمد بن محمد، عن علی بن إسماعیل، عن عبد الله بن واصل، عن عبد الله بن سنان قال: قال أبو عبد الله علیه السلام: لا تثق بأخیك كل الثقة فإن صرعة الاسترسال لن تستقال.
امام صادق علیه السلام فرمودند: حتی به برادرت اعتماد كامل و تمام (بدون ملاحضه) مكن؛ زیرا زمین خوردن ناشی از اطمینان كردن، قابل جبران نیست.
الکافی، تالیف ثقة

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
تاکید رسول خدا صلی الله علیه و آله بر خلافت امیر المومنین پس از خود (به روایت اهل تسنن)
ابن ابی عاصم شیبانی از علمای اهل تسنن روایت کرده است:
۱۱۸۸- ثنا مُحَمَّدُ بْنُ الْمُثَنَّی، حَدَّثَنَا یَحْیَی بْنُ حَمَّادٍ، عَنْ أَبِی عَوَانَةَ، عَنْ یَحْیَی بْنِ سُلَیْمٍ أَبِی بَلْجٍ، عَنْ عَمْرِو بْنِ مَیْمُونٍ، عَنِ ابْنِ عَبَّاسٍ، قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلی الله علیه وسلم لِعَلِیٍّ: " أَنْتَ مِنِّی بِمَنْزِلَةِ هَارُونَ مِنْ مُوسَی، إِ
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
ای که جز خانه تو خلوت ما نیست که نیستهر چه گشتیم دراین میکده جا نیست که نیستمن که جز نام تو نامی نشنیدم بی شکجز صدای تو در این دهر صدا نیست که نیستکاسه ای اشک و دو جرعه نفسی با یادتشهر ما را به جزاین آب و هوا نیست که نیستصبح در شهرتو یک مشت گدا آمد و شبهرچه گشتیم ندیدیم، گدا نیست که نیستبسکه اخبار غدیرت همه جا پیچیده استخبری جز خبرت هیچ کجا نیست که نیستبر جهاز شتران حرف پیمبر این بوددست بالاتراز این دست خدا نیست که نیستآنکه محمود صدا کرده صدا ب

معبود من 
من چه ناتوانم من چه ضعیفم من سرشاراز نیازم من لبریز از ترسم من ...
اما باتو درکنار تو نه چیزی مرا میترساند نه احساس نیاز به غیر وجود دارد هرنیازی هست فقط بایک اشاره ی تو برطرف می شود 
هرچیزی که مرا بترساند آنقدر دربرابر قدرت تو چیزی نیست که دیگر مرانمی ترساند
خداوندا چه احساس بی نظیریست که تو از رگ گردن به من نزدیکتری چه آرامش بی انتهاییست که تو حتی هزارم ثانیه ای هم مرا تنها نمیگذارم و رهایم نمیکنی 
ترس
جسارت و توهین زشت و بی‌شرمانه ابن عثیمین وهابی به حضرت زهرا سلام الله علیها
ابن عثیمین لعنت الله علیه از بزرگان وهابیت در تعلیقات خود بر صحیح مسلم می‌نویسد: 
اللهم اعف عنها، والا فان ابا بكر [...] ما استند الى رای، وانما استند الى نص، و كان علیها ان تقبل قول النبی علیه الصلاة و السلام : " لا نورث، ما تركنا صدقة "، ولكن عند المخاصمة لا یبقی للانسان عقل یدرك به ما یقول او ما یفعل او ما یتصرف فیه، فنسال الله ان یعفو عنها عن هجرتها خلیفة رسول الله صل
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
عبدالملک مروان خلیفه وجانشین پیامبر و حجاج والی و نماینده او بود که عبدالله بن عمر با پای حجاج بیعت کرد چون دسترسی به عبدالملک مروان نداشت و ترسید به مرگ جاهلیت از دنیا برود،
این حجاج که عبدالله بن عمر او را قبول داشت و پیروی از او را واجب می‌دانست و مخالف اورا کسی می‌دانست که به مرگ جاهلیت مرده است،میگفت مردم بجای طواف دور کعبه باید دور کاخ عبدالملک مروان طواف کنند،چرا پیامبر رحمت یک پست چی بیش

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
بسم الله الرحمن الرحیم
از محققان تاریخ اسلام عمری میخواهم راجع به جایگاه یهودی تازه مسلمان (کعب الاحبار)که پیامبر رحمت را ندیده بود و جایگاه امیرالمومنین علی علیه الاف السلام که مولود کعبه بود و در خانه پیامبر بزرگ شده بود و داماد پیامبر بود و پسرعموی پیامبر بود و طبق نظر همه علمای سقیفه یک ضربه شمشیر او در روز خندق از عبادت تمام انسانها افضل است و قرآن ناطق است و کاتب وحی است و فاتح خیبر است و قاتل مرهب است چه جایگاهی دارد؟
آنچه من در منابع
چند روایت در حرامزادگی دشمنان اهل بیت علیهم السلام (به روایت اهل سنت عمری)
١- ابن الجزری عالم بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده است:
أخبرنا الامام العلامة شیخ الاسلام أبو العباس أحمد بن الحسن الحنبلى القاضى‌ فى جماعة آخرین مشافهة، عن الامام القاضى سلیمان ابن حمزة الدمشقى‌ أخبرنا محمد بن فتیان البغدادى فى كتابه، أخبرنا الامام أبو موسى محمد بن ابى بكر الحافظ، أخبرنا ابو سعد محمد بن الهیثم‌ أخبرنا أبو على الطهرانى، حدثنا أحمد بن موسى، حدثنا على
بعضی از چیزها اولین تجربشون بدک نیست..
بنظرم بعضی چیزها که آسیبی به اطرافیانت وارد نمیکند را انجام بدی بد نیست...
دیروز بعداز تحمل مشکلاتم و لبریز شدن صبرم و یه دعوایی با یکی!... بعداز مدت 
بسیار زیاد و طولانی مدت یهو به سرم زد با تیغی کاتری دستمو بزنم:-|
نمیدونم خوشبختانه بود یا بدبختانه اماتیغی پیدا نشد و شروع کردم به گشتن دنبال کاتر..
که پیداش نکردم..
جداازاینکه حالم بد بود یه جنون عجیبی بهم دست داده بود که طی این همه زجر کشیدن هام
هیچوقت به سرم
مشاور پرورش شترمرغ

ذرت :
این ماده با حدود 3300 انرژی و 8/8 % پروتئین خام عمده ترین غله موجود در جیره های طیور میباشد . اسیدآمینه میتونین در ذرت بالا می باشد ومیزان لیزین آن کم است . بهمین دلیل در اغلب موارد هنگام استفاده از این ماده لیزین به جیره افزوده می گردد.ذرت حاوی رنگدانه گزانتوفیل است که وجود آن برای زردی رنگ پا ، پوست ، نوک مرغها و زرده تخم مرغ لازم می باشد.این ماده درمواردی که نیازبه پلت کردن دان باشد براحتی پلت نمی شودو برای اینکار بای
ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   ​
صومعه عجیب چین
این معبد بر روی یک صخره و حدود متر بالاتراز سطح زمین ساخته شده است در این بنا از یک راهرو سنگی پنهان و بیش از ۴۰ سالن و غرفه تشکیل شده که مساحت آن حدود ۱۵۲٫۵ متر مربع می باشد.در این معبد همه سالنها و غرفه ها به هم متصل هستند همچنین در آنها حدود ۸۰ مجسمه تاریخی از نوع آهنی ، خاک رس ، سنگی و … طی دوران های مختلف ساخته شده اند.معبد مقدس در میان راه , بالای سطح سنگی خطرناک انگار در . . .

جهت کسب اطلاع
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-دوست
ظریفی دارم  وتکتیک جدید اقای ترامپ را علت
اش از این ایشان جویا شدم بسیاری جریان حدید اقای ترامپ راقبول نمیکنند وساخته
وپرداخته روزنامه نگران میدانند وبخصوص که ایشان دوپهلو حرف میزند وبعد  جریانی که همه درک میکند  غلط میداند وکار روزنامه های طرفدار دمکراتها
قلم داد میکند ولی برای ایشان امرطبیعی بود وفرمودند این با این معلق زدن ها درطول
تجارات به این جا رسیده است دوخصلت درایشان حتمی است وناسیون
   متاسفانه
این یک شعار توخالی نیست، بلکه عین واقعیت است! زیرا بانکها نمی توانند بنگاه داری
کنند، لذا اگر پولها برای پس انداز، بسوی بانکها جریان پیدا کند، سرمایه در گردش
صنایع نابود می شود. به عبارت ساده تر: وقتی مردم تشویق می شوند که: با جایزه ها و
بهره های زیاد، و بدون ریسک، پول خود را به بانکها بدهند، این یک فرهنگ می شود!
لذا کسی به سراغ تولید نمی رود. زیرا تولید دارای ریسک است: ممکن است سود سرشار
داشته و یا: زیان قابل توجهی بکند. ولی مردم ترج
بسم الله الرحمن ارحیم-نظریات شخصی است – خانمی در  کانال  ایران فردا- بیانات مشعشعی- درباره مذهب فرمودد من تصور نمی کنم که استاید دانشگاه سیدنی  این همه احمق  باشند وتوصر میکنم ایشان برای ستون پنچم نرم افزاری ضد مذهب ساخته وپرداخته کردند که البته باوجودانکه مجری سکولار است ولی ج.ابی برای سئولات ایشان نداشتن- باتکنیک های غربی   میخواست –ماهی راگیچ کند وبه موقع قلاب رابی اندازد که اخیرا بنابرگفتهیک متخصص بهئیت  برای رسیدن بهاین منظور سیزد
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-یک
مناظره- ای بین عده ای احمق واستادنجار یک از کارشناسان برجسته اسلامی در کانال من
وتو که از انگلستان پخش میشود- ترتیب دادن- یکی از دوستان من ایشان میکانیک برجسته
کامیون های المانی است که درنزد استاید یادگرفته است ودختر ایشان یک پزشگ برجسته
درانگلستان است که مداوم به انهاسرمیزند ایشان میفرمودند قبلا هرایرانی در
انگلستان همهاز معلومات جنتلمنی  تعریف
میکردند وحال همه میگویند که خودات ایرانی نگو ازبس
شلیل نوعی از خانواده هلو است. شلیل نوعی هلو است که پوست صاف و گوشت تیره تر دارد که میوه‌های بدون کرک تولید می‌کند و به همین علت هلوی بدون کرک نیز نامیده می‌شود و طعمی مطبوع و شیرین تر از هلو دارد.
شلیل درختی است که  ۴ تا ۱۰ متر ارتفاع رشد می کند. برگ های آن نیزه ای شکل، به طول ۷ تا ۱۶ سانتیمتر و عرض ۲ تا ۳ سانتیمتر و با رگبرگ های پرمانند می باشند.
جوانه های درخت شلیل  ساده، ۳ عدد در محور هر برگ، جوانه های جانبی زایشی و جوانه وسط رویشی است. جوانه ه
پچ پنل شبکه چیست؟ انواع کابل فیبر نوریNetwork Patch Panel :
در این مقاله که توسط بانک فیبرنوری نوشته و تدوین شده است دررابطه بااینکه پچ پنل شبکه چیست وچه کاربردی در شبکه ایفا میکند صحبت میکنیمدر مقاله ی پیشین که دررابطه با تجهیزات شبکه پسیو نوشته شده به صورت بسیار کوتاه در مورد network patch panel نوشته بودیم حال درمقاله پچ پنل شبکه چیست به صورت کامل این تجهیز شبکه را مورد بررسی قرار میدهیم .
پچ پنل شبکه چیست؟ انواع کابل های فیبر نوری
[caption id="attachment_6040" align="alignle

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها